0-3 ay Yenidoğan Uyku Eğitimi Programı

Dünyaya henüz yeni gelen bebeğinizin uyku ve beslenme düzenini nasıl oluşturacağınızı, bu dönemlerde bebeğinize ne gibi rutinler oluşturabileceğinizi,yenidoğn döneminde karşılaşabileceğiniz sorunları,bebeğinizin verdiği uyku işaretlerini, bebeğinizin gece-gündüz algısını nasıl oluştuabileceğinizi,yatağında nasıl uykuya dalmasına yardımcı olabileceğinizi öğrenmenize yardımcı olan danışmanlık programıdır.

Program İçeriği

· Programa başlamadan önce sizi ve bebeğinizin uykularını ve mevcut düzeni bilmek adına size gönderdiğimiz formları doldurmanızı istiyoruz.

· Bebeğinizin uyku ortamının sağlıklı uyku içinuygun olup olmadığını değerlendirmek ve gerekli düzeltmeleri yapmak için bebeğinizin uyuduğu yerin resmini iletmenizi istiyoruz.

· Aldığımız bilgiler doğrultusunda size özel çok detaylı bir uyku planı hazırlayıp size iletiyoruz ve eğitim öncesi uyku planına ilişkin aklınıza takılan tüm soruları telefon görüşmesi yaparak cevaplıyoruz.

· Aksiyon aldığımız ilk günlerden itibaren süreçte adım adım bebeğinizin de verdiği tepkileri değerlendirerek ilerliyoruz.

· Plana başladığımızda da sizden bebeğinizin uykularını süreçte değerlendirmek adına uyku günlüklerini doldurmanızı istiyoruz.

· 10 günlük eğitim süreci boyunca Pazar günleri hariç hergün whatsapp ve telefon görüşmeleri ile sürecin gidişatını birebir takip ediyoruz.

· Sizi mezun ederken ilerideki ay gruplarında bebeğinizin uykularını etkileyebilecek faktörler ve bundan sonra mevcut düzeni nasıl devam ettireceğinize ilişkin bilgiler içeren çok detaylı bir dosya gönderiyoruz.

  • Eğitim Tipi : Online Program

  • Yaş Grubu : 0 – 3 ay

  • Danışmanlık Süresi : 10 Gün

  • Eğitim Ücreti :