5-36 ay Bebeğim Büyüyor Uyku Eğitimi Programı

5-36 ay aralığında olan ve sallanarak uyuyan,emzirilerek, pışpışla uykuya geçirilen, yatağa bırakıldığında ve gece sık sık uyanan belirli destekler olmadan kendi kendine uykuya geçemeyen bebekler için adım adım yumuşak geçişlerle destekleri keserek ve güvenli bağlanmayı temel alara ilerlediğimiz danışmanlık programıdır.

Program İçeriği

· Programa başlamadan önce sizi ve bebeğinizin uykularını ve mevcut düzeni bilmek adına size gönderdiğimiz formları doldurmanızı istiyoruz.

· Bebeğinizin uyku ortamının sağlıklı uyku için uygun olup olmadığını değerlendirmek ve gerekli düzeltmeleri yapmak için bebeğinizin uyuduğu yerin resmini iletmenizi istiyoruz.

· Aldığımız bilgiler doğrultusunda size özel çok detaylı bir uyku planı hazırlayıp size iletiyoruz ve eğitim öncesi uyku planına ilişkin aklınıza takılan tüm soruları telefon görüşmesi yaparak cevaplıyoruz.

· Aksiyon aldığımız ilk günlerden itibaren süreçte adım adım yumuşak geçişlerle var olan uyku ilişkilendirmelerini keserken bebeğinizin de verdiği tepkileri değerlendirerek ilerliyoruz.

· Plana başladığımızda da sizden bebeğinizin uykularını süreçte değerlendirmek adına uyku günlüklerini doldurmanızı istiyoruz.

· 21 günlük eğitim süreci boyunca Pazar günleri hariç hergün whatsapp ve telefon görüşmeleri ile sürecin gidişatını birebir takip ediyoruz.

Sizi mezun ederken ilerideki ay gruplarında bebeğinizin uykularını etkileyebilecek faktörler ve bundan sonra mevcut düzeni nasıl devam ettireceğinize ilişkin bilgiler içeren çok detaylı bir dosya gönderiyoruz.

  • Eğitim Tipi : Online Program

  • Yaş Grubu : 5-36 ay

  • Danışmanlık Süresi : 21 Gün

  • Eğitim Ücreti :