Ev Ziyaretleri Programı

İstanbul ‘da yaşayan bebeğinin uyku sorunlarına yönelik olarak yüz yüze danışmanlık almak isteyen aileler bu programla birlikte bütüncül ve güvenli bağlanmayı temel alarak katı ve davranışçı uygulamalar olmadan, bebeğini ağlatmaya terk etmeden adım adım huzurlu ve sağlıklı uykulara kavuşabilirler

Program İçeriği

· Programa başlamadan önce sizi ve bebeğinizin uykularını ve mevcut düzeni bilmek adına size gönderdiğimiz formları doldurmanızı istiyoruz.

· Aldığımız bilgiler doğrultusunda size özel çok detaylı bir uyku planı hazırlıyorum.

· Uyku Planınız ile birlikte sizi evinizde ziyarete geliyor, çocuğunuzun uyuduğu ortamı ve mevcut uyku alışkanlıklarını gözlemliyorum. Karşılaşabileceğiniz tüm senaryolara evinizde yüz yüze birlikte hazırlanıyoruz.

· Programa başlayacağınız gün ve yine birlikte belirlediğimiz ve bebeğinizi yatağında uyutacağımız ilk gün sizi evinizde ziyaret ediyor ve uygulamalarınızı evinizde birebir inceliyor ve bebeğinizi yeni düzende nasıl uyuttuğunuzu gözlemliyorum

· Aksiyon aldığımız ilk günlerden itibaren süreçte adım adım yumuşak geçişlerle var olan uyku ilişkilendirmelerini keserken bebeğinizin de verdiği tepkileri değerlendirerek ilerliyoruz.

· 21 günlük eğitim süreci boyunca Pazar hariç hergün çocuğunuzun uyku düzenini ve gidişatı yakından takip ediyor ve sizinle telefon/whatsapp ile yapacağımız görüşmeler sayesinde planda yazan adımları uygularken karşılaştığınız zorlukları, sorunları ve çözüm önerilerimi birlikte değerlendiriyoruz.

Sizi mezun ederken ilerideki ay gruplarında bebeğinizin uykularını etkileyebilecek faktörler ve bundan sonra mevcut düzeni nasıl devam ettireceğinize ilişkin bilgiler içeren çok detaylı bir dosya gönderiyoruz.

  • Eğitim Tipi : Yüz Yüze

  • Danışmanlık Süresi : 21 Gün

  • Eğitim Ücreti :