Gizlilik Politikası

Seda Barabiko web sitesi, kişisel verilerinizin veri sorumlusu olan Seda Barabiko'ya aittir.

Seda Barabiko tarafından toplanan bilgileri nasıl işlediğimizi belirleyen ve sizinle ilgili belirli kişisel verileri toplamamızın nedenlerini de sağlayan bu Gizlilik Politikasını benimsedik. Bu nedenle Seda Barabiko web sitesini kullanmadan önce bu Gizlilik Politikasını okumalısınız.

Kişisel verilerinize özen gösterir, gizliliğini ve güvenliğini garanti etmeyi taahhüt ederiz.

Topladığımız kişisel bilgiler:

Seda Barabiko'yu ziyaret ettiğinizde, web tarayıcınız, IP adresiniz, saat diliminiz ve cihazınıza yüklenen çerezlerden bazıları da dahil olmak üzere cihazınızla ilgili belirli bilgileri otomatik olarak toplarız. Ayrıca, Siteye göz atarken, görüntülediğiniz tek tek web sayfaları veya ürünler, sizi hangi web sitelerinin veya arama terimlerinin Siteye yönlendirdiği ve Siteyle nasıl etkileşimde bulunduğunuz hakkında bilgi toplarız. Otomatik olarak toplanan bu bilgileri "Cihaz Bilgisi" olarak adlandırıyoruz.” Ayrıca, bize sağladığınız kişisel verileri (Ad, Soyad, Adres, ödeme bilgileri vb. Dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) toplayabiliriz.) sözleşmeyi yerine getirebilmek için kayıt sırasında.

Verilerinizi neden işliyoruz?

En büyük önceliğimiz müşteri veri güvenliğidir ve bu nedenle, yalnızca minimum kullanıcı verilerini, yalnızca web sitesini sürdürmek için kesinlikle gerekli olduğu kadar işleyebiliriz. Otomatik olarak toplanan bilgiler yalnızca olası kötüye kullanım vakalarını belirlemek ve web sitesi kullanımıyla ilgili istatistiksel bilgiler oluşturmak için kullanılır. Bu istatistiksel bilgiler, sistemin herhangi bir kullanıcısını tanımlayacak şekilde başka şekilde toplanmaz.

Bize kim olduğunuzu söylemeden veya birisinin sizi belirli, tanımlanabilir bir birey olarak tanımlayabileceği herhangi bir bilgiyi açıklamadan web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bununla birlikte, web sitesinin bazı özelliklerini kullanmak veya bültenimizi almak veya bir form doldurarak başka ayrıntılar sağlamak istiyorsanız, bize e-postanız, adınız, soyadınız, ikamet ettiğiniz şehir, kuruluş, telefon numaranız gibi kişisel veriler sağlayabilirsiniz. Bize kişisel verilerinizi vermemeyi seçebilirsiniz, ancak o zaman web sitesinin bazı özelliklerinden yararlanamayabilirsiniz. Örneğin, Bültenimizi alamayacak veya doğrudan web sitesinden bizimle iletişime geçemeyeceksiniz. Hangi bilgilerin zorunlu olduğundan emin olmayan kullanıcılar bizimle iletişime geçebilir sedabarabiko@gmail.com .

Haklarınız:

Avrupa'da ikamet ediyorsanız, kişisel verilerinizle ilgili aşağıdaki haklara sahipsiniz:

Bilgilendirilme hakkı.

Erişim hakkı.

Düzeltme hakkı.

Silme hakkı.

İşlemeyi kısıtlama hakkı.

Veri taşınabilirliği hakkı.

İtiraz etme hakkı.

Otomatik karar verme ve profil oluşturma ile ilgili haklar.

Bu hakkınızı kullanmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Ayrıca, Avrupa'da ikamet ediyorsanız, bilgilerinizi sizinle yapabileceğimiz sözleşmeleri yerine getirmek (örneğin, Site üzerinden sipariş verirseniz) veya yukarıda listelenen meşru ticari çıkarlarımızı sürdürmek için işlediğimizi not ederiz. Ayrıca, bilgilerinizin Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere Avrupa dışına aktarılabileceğini lütfen unutmayın.

Diğer web sitelerine bağlantılar:

Web sitemiz, bize ait olmayan veya bizim tarafımızdan kontrol edilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu tür diğer web sitelerinden veya üçüncü tarafların gizlilik uygulamalarından sorumlu olmadığımızı lütfen unutmayın. Web sitemizi terk ettiğinizde ve kişisel bilgileri toplayabilecek her web sitesinin gizlilik bildirimlerini okuduğunuzda haberdar olmanızı öneririz.

Bilgi güvenliği:

Bilgisayar sunucularında sağladığınız bilgileri, yetkisiz erişime, kullanıma veya ifşa edilmeye karşı korumalı, kontrollü ve güvenli bir ortamda güvence altına alırız. Yetkisiz erişime, kullanıma, değişikliğe ve kişisel verilerin açıklanmasına karşı korunmak için makul idari, teknik ve fiziksel güvenceleri kontrolünde ve gözaltında tutuyoruz. Ancak internet veya kablosuz ağ üzerinden veri iletimi garanti edilemez.

Yasal açıklama:

Mahkeme celbi veya benzeri bir yasal sürece uymak gibi yasaların gerektirdiği veya izin verdiği durumlarda topladığımız, kullandığımız veya aldığımız her türlü bilgiyi ve haklarımızı korumak, güvenliğinizi veya başkalarının güvenliğini korumak, sahtekarlığı araştırmak veya yanıt vermek için açıklamanın gerekli olduğuna iyi niyetle inandığımızda ifşa edeceğiz bir hükümet talebine.

İletişim bilgileri:

Bu Politika hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmek isterseniz veya bireysel haklar ve Kişisel Bilgilerinizle ilgili herhangi bir konuda bizimle iletişime geçmek isterseniz, şu adrese bir e-posta gönderebilirsiniz: sedabarabiko@gmail.com .