Uyku Danışmanlığı Süreci

Danışmanlık Programlarının Hedefleri

· Uyku, beslenme ve aktivite zamanlarının belirli bir düzen içine girmesi.

· Bebeğinizin programının ayına uygun olarak düzenlenmesi ve ihtiyacı olan günlük uykuyu alması

· Uyku öncesi rutinlerle uyku vaktini tanıması ve uykulara daha sakin geçmesi

· Gündüz ve gece uykularının düzene girmesi.

· Geceleri kesintisiz olarak uyuyabilmesi. (Uyansa bile ebeveynine ihtiyacı olmadığı durumlarda uykuya geri dönebilmesi)

· Bebeğinizin kendi odasında ve yatağında tamamen bağımsız bir şekilde kendi kendine uykuya geçebilmesi

Danışmanlık Sürecimiz

· Öncelikle size, bebeğiniz ve aileniz hakkında detaylı sorular içeren aile bilgi formu ve bebeğinizin günlük düzenini anlayabilmek adına uyku günlüğü formu doldurup bize gönderiyorsunuz.

· Bebeğinizin uyku ortamına ait bir resim gönderiyorsunuz.

· Bebeğinizi nasıl uyuttuğunuzu gösteren kısa bir video paylaşıyorsunuz.

· Sizden almış olduğumuz bilgileri ve günlükleri inceleyip analiz ederek size ve bebeğinize uygun detaylı adım adım bir plan iletiyoruz.

Takip Görüşmelerimiz

· Eğitim başlamadan önce siz planı incelediikten sonra sizinle bir telefon görüşmesi yaparak, eğitim planı içeriği ile ilgili aklınıza takılan soruları cevaplıyoruz.

· Eğitim başladıktan sonra her sabah bir önceki güne ait olan uyku günlüğünü bize gönderiyorsunuz.

· Takip sürecinde; her gün sizden gelen uyku günlüklerini inceliyoruz.

· Pazar günleri hariç her gün 09:00-17:00 saatleri arasında planın gidişatını takip edebilmek ve değerlendirme yapabilmek için sizinle tercih ettiğiniz danışmanlık programının içeriğine göre telefon/whatsapp üzerinden takip görüşmeleri gerçekleştiriyoruz.

Mezuniyet

· Sizinle çalıiştığımız program sonrasında danışmanlık programında hedeflediğimiz noktaya ulaştığımızda sizi mezun ediyoruz.

· Mezun ederken size bundan sonraki düzeninizi nasıl devam ettireceğinize dair bir mezuniyet dosyası iletiyoruz.

İade, Erteleme ve İptal Politikası

· Ailelerin danışmanlık programına karar vermesi durumunda, danışmanlarımızla iletişime geçerek belirtilen banka hesabına veya kredi kartı ile yönlendirilen link üzerinden ödeme yapmaları gerekmektedir. Ödemenin yapılmasıyla birlikte danışmanlık hizmeti başlamış sayılmaktadır.

· Bebeğe özgü “Uyku Eğitim Planı”nın danışanlara gönderilmesinden önce, danışanların her zaman danışmanlık hizmetinden vazgeçme ve ödemiş oldukları ücretin iadesini isteme hakları saklıdır.

· Danışmanlarımız tarafından hazırlanan “Uyku Eğitim Planı” ailelerin eline ulaştıktan sonra, herhangi bir sebeple danışmanlık hizmetinden vazgeçildiği belirtilerek ücret iadesinin istenmesi mümkün değildir.

· Eğitime başlar başlamaz veya eğitim esnasında, eğitim verilen bebeğin/çocuğun hastalanması durumunda, eğitime sağlık problemi ortadan kalkana kadar ara verilir. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz. Danışanların, ara verilen eğitime devam etme hakları saklı tutulur.

· Ödeme yapılan tarihten itibaren 2 ay içerisinde kullanılmayan uyku eğitim programı iptal edilir ve danışana ücret iadesi yapılmaz.